ПРИВАТНИИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ХЕРСОНСЬКИЙ
ЕКОНОМІІЧНО-ПРАВОВИЙ
ІНСТИТУТ

PRIVATE HIGHER EDUCATIONAL INSTITUTION

KHERSON
ECONOMICS AND LAW 
INSTITUTE

«ПРОБЛЕМИ ОПТИМІЗАЦІЇ ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ СУДОВОЇ РЕФОРМИ»

28 – 29 травня 2010 р. Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України та Херсонський економічно-правовий інститут провели круглий стіл «ПРОБЛЕМИ ОПТИМІЗАЦІЇ ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ СУДОВОЇ РЕФОРМИ».


Були зроблені дуже цікаві виступи щодо реформування нашої судової системи в сучасних умовах. За результатами круглого столу вже підготовлений та редагується збірник статей та виступів.

Останні конференції

Звіт про проведення круглого столу з питань публічності та прозорості процедур щодо створення Агенції регіонального розвитку

Звіт про студентську науково-практичну конференцію «Місцеве самоврядування в країнах ЄС: європейський досвід для України»

Проведення круглого столу «Створення в Херсонській області Агенції регіонального развитку»

Звіт про проведення круглого столу «Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України»

Круглий стіл "Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України"

Звіт про Міжнародну науково – практичну конференцію

Звіт про міжвузівську студентську конференцію

Міжнародна науково-практична конференція

Міжвузівська студентська конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний інформаційний простір в освітній і науковій діяльності: проблеми становлення, особливості організації, ефективність та перспективи розвитку»