ПРИВАТНИИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ХЕРСОНСЬКИЙ
ЕКОНОМІІЧНО-ПРАВОВИЙ
ІНСТИТУТ

PRIVATE HIGHER EDUCATIONAL INSTITUTION

KHERSON
ECONOMICS AND LAW 
INSTITUTE

Юридична клініка

Юридична клініка при Херсонському економічно-правовому інституті створена у 2009 р. з метою надання БЕЗКОШТОВНОЇ правової допомоги найбільш уразливим верствам населення.

 

З моменту створення клініки студенти-консультанти надають консультації, складають процесуальні документи (позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги), приймають участь у цивільних та адміністративних судових справах, допомагають громадянам на стадії виконання судових рішень.

 

Пріоритетними у діяльності юридичної клініки є сімейне (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, встановлення місця проживання малолітньої дитини), цивільне (спадкові правовідносини, захист права власності, відшкодування матеріальної та моральної шкоди), трудове (стягнення заробітної плати, поновлення на роботі) та адміністративне (оскарження дій та бездіяльності посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування) право.

 

Значна кількість судових справ, у яких приймають участь консультанти, пов’язані із захистом прав та інтересів неповнолітніх дітей.

 

Окремим напрямком роботи клініки є експертиза документів на предмет перспектив звернення до Європейського суду з прав людини.

 

Студенти-консультанти юридичної клініки працюють під керівництвом викладачів інституту - фахівців з багаторічним практичним досвідом у різних галузях права.

 

Юридична клініка розташована у головному корпусі інституту по 

вул. Кримській, 130. 

Контактний телефон – 34-33-61

МИ ЗАВЖДИ З РАДІСТЮ НАДАМО ВАМ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ!