ПРИВАТНИИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ХЕРСОНСЬКИЙ
ЕКОНОМІІЧНО-ПРАВОВИЙ
ІНСТИТУТ

PRIVATE HIGHER EDUCATIONAL INSTITUTION

KHERSON
ECONOMICS AND LAW 
INSTITUTE

Студентське самоврядування

Студентський парламент ‒ це виконавчий орган студентського самоврядування, що має широкий спектр можливостей для студентів, безпосередньо охоплюючи усі сфери суспільного життя молоді, впливаючи на перебіг усіх процесів, що відбуваються в інституті. 
 

Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації.
 

Студентському самоврядуванню в інституті відведена ключова роль в організації дозвілля студентів, надано право реально приймати участь в управлінні навчально-виховного процесу, створювати умови для самореалізації кожного студента, реалізації творчих, наукових чи організаторських здібностей.

 

Національно-патріотичні заходи
Нині надзвичайно актуальним постає питання виховання у молоді національно-патріотичної свідомості, саме тому традиційно у стінах ХЕПІ проводяться наступні заходи:

  • Організація та проведення зустрічей з волонтерами та учасниками ООС;
  • Організація та проведення тематичних виховні заходів щодо відзначення Дня захисника України:
  • години спілкування "Захист Вітчизни - обов'язок громадянина";
  • майстер-клас з надання першої медичної допомоги;
  • акція "З відданістю Україні в серці";
  • Проведення виховних годин до Дня української мови та писемності, участь у загальнонаціональному диктанті єдності. Організація та проведення відкритого перегляду літератури у науковій бібліотеці "Мова - духовний скарб нації";
  • Проведення класних годин до Дня пам'яті жертв голодоморів, участь у Всеукраїнській акції "Запали свічку";
  • Проведення виховних тематичних заходів «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг»; флешмобу "Схід і Захід разом" та ін.
     

Інформаційно-просвітницькі заходи
Студенти ХЕПІ постійно долучаються до інформаційно-просвітницьких заходів університету та міста. Це і покладання квітів, і мітинги, і дні вшанування, а також святкування, флешмоби та ін. Щорічно долучаємося саме до таких заходів, як: відзначення річниці визволення Херсону та Дня міста, святкування Дня захисника України, вшанування пам’яті видатного поета, великого українського письменника Тараса Григоровича Шевченка, вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, мітинг-реквієм з нагоди відзначення річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Всеукраїнського флешмобу «День вишиванки».
 

Дозвілля студентів
План виховної роботи інституту передбачає її здійснення у освітньому та поза освітньому процесі. Студентський парламент бере участь та надає допомогу у різноманітних заходах, які проходять в інституті та за його межами.
Протягом року студентський парламент організовує такі загальноінститутські конкурси як «Міс ХЕПІ», «Студент року ХЕПІ» та інші, де талановита молодь має змогу проявити себе.
 

Конструктивний діалог з адміністрацією
Прикладом підтримання діалогу між адміністрацією та студентством є відвідування ректором засідання Студентського самоврядування інституту, спілкуючись зі студентами на важливі теми та тримаючи руку на пульсі студентського життя.
Результати роботи самоврядування нашого університету відмічені на всеукраїнському рівні завдяки активній співпраці Студентського парламенту з адміністрацією.