ПРИВАТНИИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ХЕРСОНСЬКИЙ
ЕКОНОМІІЧНО-ПРАВОВИЙ
ІНСТИТУТ

PRIVATE HIGHER EDUCATIONAL INSTITUTION

KHERSON
ECONOMICS AND LAW 
INSTITUTE

Круглий стіл на тему: «Швидка інтеграція в Європейське співтовариство: відображення потреб поліпшення компетентності українських державних службовців»

31 жовтня 2014 р. в Херсонському економічно-правовому інституті відбувся Круглий стіл на тему: «Швидка інтеграція в Європейське співтовариство: відображення потреб поліпшення компетентності українських державних службовців». Організаторами заходу виступили Міжнародний фондом соціальної адаптації, Університет Нурланд (Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії, Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонського економічно-правового інституту. В роботі круглого столу прийняли участь керівники та представники органів влади Херсонської області, а саме: Обласної ради, Управління державної служби ГУДСУ в Херсонській області, Обласного центру зайнятості, Головного управління юстиції, Департаменту економічного, регіонального розвитку і торгівлі, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА, Генічеської міської Ради, Голопристанської міської Ради, Каховської міської Ради, Новокаховської міської Ради, Скадовської міської Ради, Цюрупинської міської Ради та ін.

До обговорення учасникам круглого столу були запропоновані наступні питання:

  1. Управління державними фінансами: бюджетна політика, внутрішній контроль та зовнішній аудит.
  2. Оподаткування: управління, податкова система, боротьба з корупцією.
  3. Статистика: потреби системи вимірів, макроекономічної роботи, використання енергії, важливість статусу та потреб у електронному врядуванні.
  4. Система покращення компетентності: потреба у вивченні «Навчання стажистів».
  5. Стратегії розвитку SME.
  6. Соціальна політика: гендерні питання, етика, співпраця з установами громадського суспільства (МГО, широка публіка), прозорість, участь зацікавлених сторін у прийнятті рішення /діалозі.
  7. Привабливість регіонів / просування регіонів: легкість ведення бізнесу, привабливі обсяги інвестицій, привабливість для туристів, високий рівень міжнародного співробітництва, цікаві технології виробництва і т.д.

Останні конференції

Звіт про проведення круглого столу з питань публічності та прозорості процедур щодо створення Агенції регіонального розвитку

Звіт про студентську науково-практичну конференцію «Місцеве самоврядування в країнах ЄС: європейський досвід для України»

Проведення круглого столу «Створення в Херсонській області Агенції регіонального развитку»

Звіт про проведення круглого столу «Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України»

Круглий стіл "Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України"

Звіт про Міжнародну науково – практичну конференцію

Звіт про міжвузівську студентську конференцію

Міжнародна науково-практична конференція

Міжвузівська студентська конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний інформаційний простір в освітній і науковій діяльності: проблеми становлення, особливості організації, ефективність та перспективи розвитку»