м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Шановна Олена Владіславівна!

Вітаємо

З Днем народження

Доброзорову Олену Владиславівну!

Хочемо побажати Вам в цей чудовий день щастя, радості, легкого прибутку і міцності духу. Бажаємо здоров’я міцного, плідної роботи і завжди відмінного відпочинку. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і душевними зустрічами.

Дебют першокурсників – 2015

Студенти – це дуже енергійні люди, які встигають не тільки навчатися, а й відпочивати. Час студента наповнений яскравими фарбами, а життя «набирає обертів». Тому, щоб побачити, як студенти відпочивають, та з нагоди відзначення Дня студента України, 19 листопада 2015 року, відбувся «Дебют першокурсників», влаштований Студентською радою Херсонського економічно-правового інституту.

Дебют першокурсників – це конкурс талантів новоприбулих студентів до нашого ХЕПІ, з якого починається, дійсно, студентське життя. Цю яскраву і запам'ятовуючу подію з нетерпінням чекали не тільки першокурсники, а й студенти старших курсів, а також викладачі інституту. Першокурснини, як повноправні студенти, готувалися до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де вони себе показали, і на інших подивилися.

Конкурсанти – Голощапова Вікторія, Стешенко Валентина, Криворотий Юрій і Павзюк Євгенія – продемонстрували свої здібності у різноманітних жанрах, чим здивували глядачів і заявили про себе. На сцені актового залу зібралися найталановитіші, найкреативніші та найвеселіші першокурсники Херсонського економічно-правового інституту, кожен з яких одержав свій титул переможця і заохочувальний приз!

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Создание сайтов