м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Шановна Олена Владіславівна!

Вітаємо

З Днем народження

Доброзорову Олену Владиславівну!

Хочемо побажати Вам в цей чудовий день щастя, радості, легкого прибутку і міцності духу. Бажаємо здоров’я міцного, плідної роботи і завжди відмінного відпочинку. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і душевними зустрічами.

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та з метою недопущення поширення COVID-19:

  1. Призупинити освітній процес у ПВНЗ «Херсонський економічно- правовий інститут» з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року.
  2. Внести зміни до освітніх програм, спрямовані на виконання державного стандарту у повному обсязі.
  3. Організувати самостійне опанування навчальних дисциплін та довести до відома здобувачів освіти графік проведення консультацій у дистанційній формі.

Детальніше...

Соціальний проект «Scholarship в Україні»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що агентство інтернет-маркетингу CyberShark оголошує проведення конкурсу в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні» для студентів 2-5 курсів та магістрів бюджетної, контрактної, денної, заочної форми навчання будь-якої спеціальності.

Детальніше...

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у травні- червні 2020 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт (далі - Конкурс).

Детальніше...

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»

14 років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.

Детальніше...

Грантовий конкурс

Інформуємо про V діючий окремий конкурс для студентів ЗВО України в межах проекту “Scholarship в Україні”. Грантовий бюджет цього конкурсу складає 63 000 гривень і надається 3 окремих гранти. Загальних призових місць виходить 9.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь мають змогу студенти, які навчаються як на бюджетній основі, так і на контрактній. Якщо переможець навчається за контрактом – грант йде на сплату його навчання в ЗВО.

Детальніше...

Захід до свята Святого Миколая

25 херсонських дітлахів стали трішечки щасливішими і повірили у дива. А все чому? А все тому, що ХЕПІ-аматорська театральна група завітала до них у гості з подарунками та казкою про Святого Миколая.  

Детальніше...

День студента

У рамках обласної програми "Молодь Херсонщини" студенти Херсонського економічно-правового інституту прийняли участь у Обласній студентській конференції, яка була приурочена до Дня студента.

Детальніше...

День юриста в ХЕПІ

Святкуємо День юриста – свято глобального мислення

8 жовтня 2019 р. у ПВНЗ «Херсонський економічно-правовий інститут» за підтримки Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області пройшло засідання круглого столу у форматі «ринг протилежних думок» на тему:

Детальніше...

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Создание сайтов