м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та з метою недопущення поширення COVID-19:

  1. Призупинити освітній процес у ПВНЗ «Херсонський економічно- правовий інститут» з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року.
  2. Внести зміни до освітніх програм, спрямовані на виконання державного стандарту у повному обсязі.
  3. Організувати самостійне опанування навчальних дисциплін та довести до відома здобувачів освіти графік проведення консультацій у дистанційній формі.

Детальніше...

Соціальний проект «Scholarship в Україні»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що агентство інтернет-маркетингу CyberShark оголошує проведення конкурсу в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні» для студентів 2-5 курсів та магістрів бюджетної, контрактної, денної, заочної форми навчання будь-якої спеціальності.

Детальніше...

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у травні- червні 2020 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт (далі - Конкурс).

Детальніше...

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»

14 років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.

Детальніше...

Грантовий конкурс

Інформуємо про V діючий окремий конкурс для студентів ЗВО України в межах проекту “Scholarship в Україні”. Грантовий бюджет цього конкурсу складає 63 000 гривень і надається 3 окремих гранти. Загальних призових місць виходить 9.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь мають змогу студенти, які навчаються як на бюджетній основі, так і на контрактній. Якщо переможець навчається за контрактом – грант йде на сплату його навчання в ЗВО.

Детальніше...

Захід до свята Святого Миколая

25 херсонських дітлахів стали трішечки щасливішими і повірили у дива. А все чому? А все тому, що ХЕПІ-аматорська театральна група завітала до них у гості з подарунками та казкою про Святого Миколая.  

Детальніше...

День студента

У рамках обласної програми "Молодь Херсонщини" студенти Херсонського економічно-правового інституту прийняли участь у Обласній студентській конференції, яка була приурочена до Дня студента.

Детальніше...

День юриста в ХЕПІ

Святкуємо День юриста – свято глобального мислення

8 жовтня 2019 р. у ПВНЗ «Херсонський економічно-правовий інститут» за підтримки Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області пройшло засідання круглого столу у форматі «ринг протилежних думок» на тему:

Детальніше...

Copyright © 1995 - 2019.
Херсонський економічно-правовий інститут | Херсонский экономико-правовой институт
Всі права захищені.

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Создание сайтов